przewiń w doł
przewiń w górę

Jesteście wspaniali! O zbiórce na wózek dla Kuby raz jeszcze

Kochani!

Jak pewnie pamiętacie, 25 i 26 czerwca byliśmy gośćmi Młodego Atelier z Sopotu, które goszcząc nas uświetniło swoim spektaklem naszą akcję zbierania pieniędzy na nowy wózek dla Jakuba Zabieglińskiego. Młodzi aktorzy wystawili świetną sztukę, która zdecydowanie zmusza do refleksji. Bardzo dziękujemy wszystkim aktorom, Pani Ani Salamon-Kalinowskiej za pomysł, pani Kasi Ustowskiej – także za pomoc i panu Robertowi Danielewiczowi – szefowi klubu Atelier – za gościnę. To był dobry czas dla nas wszystkich.
Co więcej, świetną niespodziankę sprawiła nam wszystkim niezastąpiona fotograf – Iwona Wojdowska, która odwiedziła Młode Atelier i zrobiła przepiękne zdjęcia aktorom z naszymi portretami. Były one niespodzianką zarówno dla widzów, jak i aktorów! Dziękujemy Iwonko!
A teraz informacja najważniejsza. Dzięki wszystkim, którzy podczas spektakli Młodego Atelier wrzucili pieniążki do puszki, udało nam się zebrać kwotę 2033,00 zł!!! To niesamowite i bardzo, bardzo radosne!
Nowy wózek dla Kuby to kwota 3500,00 zł. Jesteśmy już tak blisko! Jeżeli ktoś z Was chciałby się jeszcze „dorzucić „, a nie mógł być na spektaklu, to zapraszamy ciepło i prosimy o przelew na konto fundacji PKO Bank Polski
23 1020 1853 0000 9902 0197 7032 z dopiskiem „Na wózek dla Jakuba Zabieglińskiego” 🙂
DZIĘKUJEMY, to będą wspaniałe wakacje!

Zdjęcia z wydarzenia oraz sesji fotograficznej możecie zobaczyć TU